Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Lojë Seksi Kros Platforme

Po ju ofrojmë lojë me çdo pajisje që mund të zotëroni.


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Lojrat E Të Rriturve Android: Regjistrohuni Për Sot Falas

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojërat e të rriturve Android: hyr brenda tani

Ju nuk keni nevojë për ne për të ju them se kur vjen puna për të hyrë në porno lojëra online, me të vërtetë ka shumë pak destinacione që janë të denjë për të konsideruar. Puna është se industria nuk ka patur kurrë një lloj buxheti që është i përshtatshëm për prodhimin e lojrave që priten në këtë fushë. Për fat të mirë për ju, kjo është e gjitha për të ndryshuar, pasi ne kemi ndërtuar një platformë të personalizuar kushtuar për opsionet më të mira të pornove të lëvizshme. Këto lëshime prodhohen të gjitha në shtëpi dhe janë ekskluzive për Lojrat E Të Rriturve Android: mund të imagjinoni vetëm sa gjëra të pabesueshme janë për anëtarët tanë., Sot, duam t'ju ofrojmë mundësinë e hyrjes në komunitetin tonë, që të shikoni gjithçka që kemi në këtë hapësirë të lojrave të lëvizshme. Pra, nëse do të doje të kapje veten dhe një grup lojrash VËRTET fantastike NGA zhvillimi Më i mirë I Androidit, ky duhet të jetë destinacioni i vetëm që duhet ta konsiderosh. Regjistrohu tani ose përndryshe, vazhdo të lexosh pak dhe do të të shpjegoj se çfarë na bën të ndryshëm nga të gjitha vendet e tjera atje jashtë. Lojë e lumtur, mezi po pres të të shoh në anën tjetër!

Lojë e optimizuar Mobile

Megjithëse të gjitha lojrat tona janë teknikisht në gjendje të luajnë në desktopë, fokusi kryesor i komunitetit tonë është t'u japë njerëzve akses ndaj titujve që mund të kenë akses në telefonat e tyre celularë: veçanërisht ato që përdorin pajisje Android. Nuk ishte e lehtë për ne të punonim jashtë se si ta bënim këtë, por ne kemi përpunuar një metodë tani që ne mendojmë se shumica e njerëzve do ta duan. Metoda për të cilën kemi shkuar ishte të zhvillojmë të gjitha lojrat tona me qasje shfletuesi në mendje. Censura në platformat e ap të lëvizshëm është relativisht e zakonshme, veçanërisht ndërsa lidhet me temat e të rriturve: ky nuk është rasti i shfletuesve., Gjëja më e madhe e shfletuesve është se ata mund të kenë akses në thelb një rrjedhë të pafund materiali që çdo uebsajt mund të presë. Si rezultat i kësaj, e vetmja gjë që kishim të bënim me komunitetin tonë ishte të siguroheshim që ajo punonte me shumicën e transmetuesve modernë. Në këtë mënyrë, çdokush me një pajisje celulare duhet të jetë në gjendje të luajë lojrat tona për aq kohë sa ata të kenë një shfletues! Ka kuptim, apo jo? Vendosëm gjithashtu të fokusohemi në mënyrë specifike në pajisjet Android – motorët e lojës që përdorim automatikisht do të optimizohen për pajisjen në të cilën jeni., Vetëm sigurohu që shfletuesi juaj të jetë i përditësuar dhe se telefoni juaj është gjysmë modern-atëherë ju jeni gati për të shkuar!

Hyrje falas në Lojrat E Të Rriturve Android

Lojrat e të rriturve Android janë një komunitet plotësisht i lirë për të hyrë: kjo është bërë me qëllim kështu që ne jemi gjithmonë në këmbë dhe të detyruar të sigurojmë që lojrat tona të jenë më të mirat në biznes. Historia e kohëve të fundit është mësuar se edhe kompanitë kryesore të lojrave mund të hedhin topin kur vjen puna te lëshimi i lojrave me çmim të lartë. Ne vendosëm të marrim një fletë nga libri i lojrave si CS:TË SHKOJMË dhe Të Lidhim Legjendat-duke dhënë titullin tonë falas, ne mund të ndërtojmë një bazë përdoruese fantastike duke u përqëndruar në kryerjen e një produkti të mirë., Sapo të mbarojë kjo, lojrat duhet të jenë në gjendje të financojnë veten krejtësisht nga vullneti i mirë i përdoruesve që duan të kontribuojnë në komunitet. Ne kemi plane për të përfshirë nivele të vogla reklamash, por aktualisht ekipi ka mjaft fonde në pishinën e zhvillimit që kjo nuk duhet të kërkohet për shumë vjet që vijnë. Ne duam të theksojmë se Lojrat E Të Rriturve Android do të jenë përreth për një kohë shumë të gjatë dhe se ky është i vetmi fillim i aventurës sonë në hapësirën e lojërave porno. Uebsajti filloi plotësisht në tetor 2020: ky ishte vetëm fillimi i diçkaje shumë magjike!, Vini re se asnjë nga lojrat që ne kemi nuk do të ketë kohë duke mbyllur veçori apo ndonjë gjë të tillë: nuk do të ketë pagesë për të fituar në asnjë nga lojrat tona. Kjo është një garanci!

Grafikë të mrekullueshëm në Lojrat E Të Rriturve Android

Një gjë që me siguri ka rrënuar skenën e bixhozit të të rriturve ka qenë shumë e ulët grafikë: kjo është një çështje që ju nuk do ta keni këtu! Rreth gjysma e fondit tonë të zhvillimit ka shkuar për të pajtuar qiradhënësit MË TË MIRË 3D, artistët vizualë, dizajnerët grafikë dhe individë të tjerë të lidhur me të, detyra e vetme e të cilëve është që lojrat të duken sa më mahnitëse të jetë e mundur. Sigurisht, loja do të jetë e mrekullueshme, por ajo që do të shesë të gjithë titujt tanë është sa e pabesueshme është bërja., Shumë vite më parë, lojrat u zhvilluan shpesh nga vetëm një individ dhe shpesh kjo u bë vetëm si një projekt anësor: kjo është arsyeja pse lojrat e vjetra duken kaq kot! Meqë kemi fondet në dispozicion për të zhvilluar siç duhet një koleksion të lartë grafik të lojës së lëvizshme, këtë kemi vendosur të bëjmë. Ju do të jeni në gjendje të tregoni menjëherë dallimin mes nesh dhe destinacioneve të tjera që kërkojnë të ju japin një lloj të ngjashëm të përvojës. Grafikat tona janë ndërtuar ndryshe dhe ne planifikojmë ta mbajmë në këtë mënyrë për një kohë të gjatë., Vetëm hidhi një sy turneut këtu dhe shiko për veten ndryshimin mes asaj që ne ofrojmë dhe çfarë vende të tjera duhet të ofrojnë – është natë e ditë!

Një mbështjellje mbi komunitetin tonë

Unë mund të ulem këtu dhe të flas edhe më gjatë për atë që i bën Lojrat E Të Rriturve Android kaq të ndryshme nga të gjitha destinacionet e tjera përreth: në vend të kësaj, mendoj se është më mirë të sugjeroj që të hysh dhe të shohësh se si je ti. Në këtë mënyrë, mund të shohësh me sytë e tu se çfarë na bën më të mirë në biznes. Faleminderit shumë që more kohë për të lexuar se Çfarë Lojrash Të Rriturish Android duhet të ofrojnë – të jesh i sigurt që të krijosh llogarinë tënde falas dhe të shijosh një nga bibliotekat më të mira të telefonisë celulare në lojë. Kini kujdes, kini kujdes dhe luani!

Luaj Falas Tani